telegram

Закінчити школу дистанційно
без мороки

Чому хочеться швидше закінчити школу й вирватися в доросле життя? Де можна дистанційно екстерном закінчити навчання без мороки та біганини? Як провчитися у випускному класі офіційно (на уроках чи самостійно), але ні разу не прийти до школи. Розкриваємо секрет.

Дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Чому хочеться швидше закінчити школу та вирватися в доросле життя?

Усе набридло, дістали ці уроки, увесь час лякають іспитами. От закінчиться цей кошмар і буде простіше. Не ходити на пари, нарешті не писати нічого, взяти із собою ноутбук та клацати, поки лектор говорить. І більше в цю школу ні ногою.

Якщо уявляєте навчання в університеті таким, як показують у американський фільмах, то не спішіть розкочувати губу. Картинка не нова, але вона не для тих, хто хоче реально чогось навчитися. Працювати доведеться ще більше, бо ніхто не подасть усе на блюдечку. Закінчити навчання в школі – це тільки перший крок.

Контролювати себе необхідно буде самим. І знаходити корисну інформацію до занять, відкидати зайве, обирати потрібне та якісне. Інтернет у поміч, але не всюди правдиво пишуть. Як же навчитися розрізняти правду та міф? Ще й встигати їсти приготувати, одяг попрати… А що ви думали – доросле життя. Та не вішайте носи! Без розваг і нових знайомств не обійдеться. Незабутні роки попереду. От тільки що заважає зробити неповторним шкільне життя?

Токсичне середовище, підступи, цькування, критика? Навчання до ночі? Чи нерозуміння того, як спланувати роботу, щоб і відпочити, і щось повчити?

А може, карантин змінив звичне життя?

Онлайн Школа 977 розв’яже ваші проблеми! Закінчити навчання дістанційно дуже просто. Готуватися до життя по-новому треба вже зараз. Очікуєте змін? Знайте, що все у ваших руках.

Дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Навчатися офіційно в дистанційній школі

Онлайн Школа 977 допоможе закінчити навчання дистанційно з приємними спогадами. Тут можна відвідувати уроки онлайн, працювати за матеріалами самостійно, бачити й чути вчителів та вчительок. Брати участь у проєктах і демонструвати власні вміння.

Репетиторські заняття для поглибленого вивчення, або для допомоги тим, хто “наздоганяє” програму. Підготовка до ЗНО, ДПА. Ніяких уроків на увесь день, домашніх завдань до ночі. Усе, що треба, під рукою. У вас безліч вільного часу, і тільки вам вирішувати, на що його тратити.

Знову згадаймо той перший пункт із розділу ”Як встигнути все”, про який говорили в минулій статті блогу. Вже зараз вчімося бути самостійним, відкидати зайве.

Та ніколи не знаєш, що саме стане в наригоді. Теоремою Піфагора не відженеш грабіжників. Але, може, вдасться сяйнути розумом. І, напевно, коли-небудь згортали книгу, бо роман на 200 сторінок. Але вчинки персонажів підкажуть, як розв’язати проблему в реальному житті.

“Онлайн Школа 977” допоможе закінчити навчання екстерном або у звичному режимі. Навчить тому, що дійсно потрібно.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також