telegram

Як обрати дистанційну школу

Наразі існує багато дистанційних шкіл, тому батьки опиняються перед складним вибором. Не так уже й просто серед різноманіття альтернативних навчальних закладів обрати один. Як переконатися, що це саме та школа, що найкраще підійде вашій дитині? Про це сьогодні й розповідаємо.

Перш ніж віддати дитину до  дистанційної, альтернативної звичайній оффлайн-школі, запитайте себе:

  • Яка ваша мета?
  • Чи достатньо ви знаєте про дистанційне навчання?
  • Вам потрібні офіційні документи державного зразка про закінчення?
  • Чи з’ясували, що пропонують конкретні альтернативні школи?
  • Чи влаштовує вас ціна?
  • Ви самостійно будете супроводжувати процес навчання, будете це вимагати від звичайної школи чи оберете репетиторські послуги, найматимете кваліфікованих людей додатково?

Порівняйте пропозиції

Обирайте дистанційну школу, що дозволить досягти вашої мети

Насамперед задумайтеся, чому вам потрібне альтернативне навчання.

Звичайна школа не виправдала очікування, однаково потрібні додаткові заняття з усіх чи окремих предметів.

Не влаштовує навчання у звичайній через деструктивне спілкування, приниження. Ви хочете, щоб дитина була в іншому оточенні.

Не маєте можливості ходити до традиційної школи щодня. Часто в роз’їздах.

Є особливі потреби, що не задовольняє повною мірою традиційна школа.

А можливо, дитина займається в професійній, тому не встигає усе відразу. Хочете залучити дітей до сімейного бізнесу чи просто навчити використовувати усі можливі ресурси та правильно розпоряджатися часом. Виховати організованих і самокритичних, здатних до постійного саморозвитку й самовдосконалення Людей “з великої літери”.

Обрати дистанційну школу, Онлайн Школа 977

Кожна з цих причин, як і багато інших, є підставою задуматися про дистанційну освіту. Але не всі навчальні онлайн-заклади можуть дати те, що ви хочете.

Спершу якомога більше дізнайтеся про дистанційне шкільне навчання загалом. Форми, варіанти. Екстернат чи домашнє навчання? Репетиторські заняття з окремих предметів чи повноцінна програма? Тоді знатимете, що конкретно шукати. 

Дистанційні школи пропонують різні послуги

Переконайтеся, що навчальний заклад дасть те, що потрібно саме вам. Наприклад, не скрізь видають табелі, свідоцтва про освіту (раніше атестати) чи офіційні довідки. Десь не можливо відвідувати уроки, а є лише матеріал для самостійного опрацювання. В окремих школах навчання не для усіх класів, а в деякі ще потрібно пройти відбір. Може бути поглиблене вивчення окремих предметів чи особлива програма.

Якщо потрібні офіційні документи, то переконайтеся, що школа має ліцензію, внесена до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Якщо ж хочете навчатися в традиційній, а додатково ще й в альтернативній, то це для вас не має такого значення, бо документи отримаєте у звичайній.

Оберіть дистанційну школу, що дасть найбільше переваг.

Список ваших вимог

Створіть список того, що вам потрібно обов’язково, що бажане. Тоді оберіть дистанційну школу, що буде відповідати критеріям. Відразу відкинете ті, що вас не влаштовують.

Коли коло пошуків звузиться, з’ясуйте переваги кожної дистанційної школи серед яких вагаєтеся.

Додаткові можливості, про які ви раніше не знали, можуть зіграти вирішальну роль.

Звісно, значення має й ціна, тож, якщо послуги однакові чи схожі, порівнюйте.

Чим може бути корисною для вас Онлайн Школа 977

Навчання у 1–11 класах.

Ліцензія гарантує табелі після закінчення кожного класу, свідоцтво про базову загальну середню освіту після 9 класу, свідоцтво про повну загальну середню освіту (11 клас). Можливість отримати подвійний атестат (України та США чи Канади).

Великий вибір пакетів навчання, різні форми. Детальніше за посиланням. Індивідуальний графік, швидке проходження програми чи онлайн-клас зі сталим розкладом уроків. Доступно все. Ви можете оформитися у нас або продовжувати навчання в іншій школі, але відвідувати наші уроки. 

Не потрібно проходити перевірок рівня знань, щоб вступити.

Контрольні й ДПА онлайн, але готуйтеся вмикати камери та мікрофони.

Навчальні матеріали, презентації, тести, практики, використання ігрових технологій. Проєкти, конкурси, олімпіади за бажанням.

Унікальна пропозиція, те чого не знайдете в жодній іншій українській дистанційній школі: онлайн-уроки в режимі реального часу. Спілкування з вчителями та вчительками Школи 977.

Можете поглиблено вивчати окремі предмети. Іноземну з тими, для кого вона рідна.

Навчання українською та російською для молодших класів.

Літні програми Школи 977.

Оберіть дистанційну школу із якісним навчанням. Подбайте про майбутнє ваших дітей.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також