telegram

Проблеми, які розв’язує дистанційна школа

Дистанційне навчання не новина. Зараз існує безліч ресурсів для організації якісного навчання за допомогою комп’ютерних засобів. В Україні вже не перший рік існує онлайн-школа, ще задовго до карантину вона почала пропонувати навчальні матеріали за чіткою системою. Онлайн Школа 977 єдина дистанційна школа в Україні, де Ви можете відвідувати справжні уроки в режимі реального часу або переглядати їх відеозаписи. Вона розв’яже Ваші проблеми легко.

Які конкретно проблеми розв’язує Онлайн Школа 977?

Офіційного оформлення в українській школі

Школа 977 дає змогу оформитися в нас або просто відвідувати уроки чи використовувати навчальні матеріали (продовжуючи навчання в іншій).

Навчання для дітей, які не можуть або не хочуть відвідувати традиційну школу

Можливість дистанційно працювати не виходячи з дому. Навіть перебуваючи за кордоном, Ви можете навчатися дистанційно в Україні. У відстані проблеми не вбачаємо. Форми купувати не потрібно.

Чи достатньо особистісно зорієнтоване навчання?

Так. Дистанційна школа враховує особисті потреби та бажання всіх.

Проблеми отримання професійної допомоги, соціалізації

Можливість на пряму взаємодіяти з учительською аудиторією, однокласниками. Допомога психолога. Лише перевірені та ретельно відібрані люди. 

Проблеми зворотного зв’язку із учителями й учительками

Увага до кожної дитини, індивідуальний підхід. Відповіді на запитання, коментарі до виконаних завдань.

Проблеми оцінювання

Чи дитина зареєстрована в нашій школі, чи просто відвідує уроки, а оформлена в іншій, вона отримує оцінки, які враховують під час виставлення рейтингових балів. Біг тести до тем є обов’язковими,  їх оцінюємо, щоб контролювати процес засвоєння знань.

Зайнятість дитини в гуртках, професійних школах; часті подорожі

Шанс самостійно обирати, коли сідати за уроки.

Проблеми доступу до якісних навчальних матеріалів

Навчальні матеріали завжди під рукою. Чітка система їх подачі дистанційно. Немає потреби купувати підручники, чи навіть проблеми пошуку потрібного параграфа.

Стрес

Комфортні звичні умови, ніякого тиску на учнівську аудиторію. Контрольні роботи лише декілька разів на рік. Приїздити до школи не потрібно. Навіть якщо ви не в Україні, не страшно!

Проблеми дискримінації

Жодної! За будь-якою ознакою. Ніяких принижень, знущань однокласників.

Чи є творчий підхід?

Цікаві й корисні проєкти. Програма на літо за бажанням. Постійна інформація про цікаві конкурси, в яких можете брати участь. В Україні й не тільки.

Хлопчики, Онлайн Школа 977

Проблеми перевантаження

Не виникне проблем із надмірним виснаженням дітей, бо кількість уроків на день невелика. Немає постійних домашніх завдань (їх пропонуємо лише в молодшій школі). Є Практика для тих, хто прагне підвищити власний рівень знань, але вона необов’язкова. Можна не боятися отримати двійку за невиконане домашнє завдання.

Можливість навчатися екстерном в Україні

Немає труднощів!

Документи

Ви отримуєте документи державного зразка, як і в будь-якій традиційній школі України.

Проблеми контролю

Усе “прозоро”. Відеозаписи в доступі. Звіти про успішність Вашої дитини отримуєте систематично. У класах ніхто оцінки не обговорює, їх дізнаєтеся персонально.

Інші можливості, що дає дистанційна школа в Україні

Репетиторські заняття з української мови, іноземної, математики, фізики, хімії та інших предметів, якщо є проблеми чи бажаєте поглиблено вивчати.

Додаткові курси для дітей.

Підготовка до іспитів без зайвих клопотів, переживань.

Дывчата, Онлайн Школа 977

Адмін завжди допоможе, якщо виникнуть труднощі, нагадає про урок. Розклад та нагадування в електронному вигляді, Ви швидко зорієнтуєтеся. Можете переконатися, що дистанційне навчання в Україні розв’язує всі перераховані проблеми. Чіткі терміни виконання завдань для можливості правильно розраховувати час. Потрібні лише комп’ютер, камера й мікрофон та доступ до інтернету.

Дистанційно навчатися в Україні з Онлайн Школою 977 дуже просто. Про варіанти та вартість читайте за посиланням.

Ненав’язливий контроль дозволить не перейматися, чи ходить дитина на уроки, чи не погіршується її рівень знань. Зручне навчання з українською дистанційною Школою 977. Чудова можливість для Вас і Вашої дитини.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *