telegram

Літнє читання. Впроваджуємо світовий досвід.

–        Літнє читання! Ви серйозно?!

Така була моя реакція на пропозицію вчителів в нашій американській школі в Меріленді, США. Після закінчення занять всім дітям запропонували декілька тижнів занять Англійським читанням.

Я думала про себе так. «Шановні, краще би ви запропонували літом вивчати  додаткову мову, скажімо іспанську, бо у вас тут пів країни на іспанській розмовляє. Чого це ви даєте англійське читання? Да, і взагалі пропонували читання з 1 по 12 клас. А чим ви в школі займаєтеся як не навчанням читанню?»

Поспілкувавшись з учителями моїх дітей, вирішила таки піти на цю програму. Бо справа була в тому, що ми –  родина, що приїхала з України і нам потрібно було посилювати… знання та навички англійської, а от чому на літній English Reading за додаткові гроші пішли місцеві, мені було не зрозуміло.

Однак.

Я вже казала, що навчання мові докорінно відрізняється в нас та в США:

–        Ми вчимо правила та зазубрюємо їх , виконуючи вправи  на уроках мови. Вони ж їх не вчать, а пишуть есе щотижня.

–        Ми відмічаємо  червоним кольором  все, що не вірно з позиції вчителя.  Вони не черкають! Вони простим олівцем ставят галочки і словами підказують що краще було виправити.

–        Ми читаємо депресивні але класичні твори митців, розбираючись у глибоких, навіть для багатьох дорослих, темах. Вони читають дитячі, а потім підліткові цікаві  історії, надруковані при цьому великим шрифтом, щоб читалося швидше.

–        Ми читаємо через не можу і не хочу. Вони ж читають багато тому що цікаво, та читаючи бачать правопис та звикають. Пам’ятаєте, що ті з нас, хто багато читав, писали правильно і не знаючи правил.

Тож , мої діти на літній програмі відпрацювали багато навичок, стали вільніше і швидше читати, їх вчили звертати увагу на деталі, створювати візуальні картини, звикати до нових слів. Вони вчилися ораторському мистецтву, читаючи вголос та спілкуючись на теми своїх пригодницьких книжок.

Моє останнє слово було: 

ДЯКУЮ літньому читанню! Мої діти полюбили читати.

Тож , ми впроваджуємо американську практику літнього читання в Україну у форматі онлайн занять.

Запрошуємо дітей 1-5 класів доєднатись до цієї програми Детальніше 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також