telegram

Дистанційне шкільне навчання
для 1–11 класів

Розповімо, хто може здобувати освіту онлайн. Чим відрізняється традиційне та дистанційне шкільне навчання. Чому діти обирають Онлайн Школу 977.

Хто може перейти на дистанційне шкільне навчання?

Будь-яка дитина має право на дистанційну освіту:

  • звичайні учні й учениці, що цінують власний час і готові до сучасних способів навчання;
  • ті, кого не влаштовують умови чи рівень освіти в їхній школі;
  • діти, що навчаються в професійних школах, займаються в гуртках спортом, танцями та ін.;
  • учні й учениці, які з певних причин не можуть відвідувати традиційну школу, живуть у віддалених районах чи перебувають за кордоном;
  • ті, хто із зони тимчасово окупованих територій;
  • діти з обмеженими можливостями або з особливими освітніми потребами.

Дистанційне шкільне навчання чи звичайне?

Навчання в онлайн-школі дає можливість встигати більше. Це не те саме, що перехід звичайних шкіл на дистанційне, коли залишається безліч домашніх завдань, а уроків немає.

У дітей різні характери, різні погляди на життя. У традиційній школі це може бути причиною конфліктів. Батьки прагнуть забезпечити дітям максимально комфортні умови, дбають про те, щоб оточення було відповідним. Саме дистанційне шкільне навчання допоможе вберегти ваших чад від небезпек, що чатують за стінами дому.

Потрапляєте в “червону” зону? Тоді вам і так доведеться перейти на дистанційне навчання.

В Онлайн Школі 977 все злагоджено. Легко зв’язатися із вчителями та вчителькам. Саме ви вирішуєте, коли та в якому порядку виконувати завдання. Користуєтеся матеріалами школи й розраховуєте на коментарі й пояснення.

Чому діти обирають дистанційне навчання в Школі 977?

Певно ви чули, що збалансоване харчування підвищує ефективність роботи. Організм стає більш стійким, що дозволяє долати втому і низьку продуктивність. Та збалансованим буває не лише харчування, а й навчання.

Правильний розподіл часу, різні типи дистанційних завдань, єдиний підхід до подання матеріалів.

Продумано навантаження. Більше годин на складніші предмети. Практика за бажанням, щоб ви могли не виконувати завдання, які добре розумієте. Що дається важче, опрацьовєте довше. Відео в допомогу. Тести для перевірки. Індивідуальний підхід та врахування особистих побажань.

Школа 977 дозволяє працювати будь-де. Багато подорожуєте? Живете не в Україні? Не проблема.

Дистанційне шкільне навчання в Школі 977 дає можливість відвідувати уроки в режимі реального часу. Унікально!

Доводиться обирати між уроком та заняттям у професійній школі чи гуртках?

І тут знайдемо вихід. Усі уроки записано, ви можете їх переглянути й надіслати коментарі, запитання й відповіді. У презентаціях основна важлива та найважча для засвоєння інформація. Завдання постійно у вашому доступі.

Обирайте пакет, переходьте на дистанційне шкільне навчання. Читайте більше про Онлайн Школу 977 і знаходьте баланс у всьому!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також