Думка молоді: чому діти не хочуть ходити до школи
Причини. Чому діти не хочуть ходити до школи?
Сучасні діти вже давно не потребують школу, як джерело знань. Там не вчать тому, що насправді знадобиться в століття технологій. “Не хочу ходити до школи” чули кожні батьки. Адже у 2019 році для дітей більш пізнавально подивитися відео на Ютубі, де прикольний чоловік розповість о фізиці чи літературі цікаво та коротко.
Інтернет – справжнє джерело інформації, яку ти підбираєш для себе сам. На жаль, в звичайних школах не вчать користуватися пошуковими системами та фільтрувати інформацію.
Так чому діти не хочуть ходити до школи?
В наш час ходити до школи не хоче ніхто. Ніякий дорослий туди б не повернувся, ніякий школяр не отримує від цього задоволення. Таке небажання зароджується з перших днів навчання. Страх осуду, насмішок та боязнь зробити помилку – найближчі друзі школярів, не враховуючи величезні рюкзаки, важкі підручники та нескінченні домашні завдання.
Це проблема всього суспільства і одне з вирішень вже знайдено, альтернативна шкільна освіта – дистанційне навчання. Ну звичайно, є і інші варіанти. У цій статті ми розповімо як і навіщо в Україні можна отримати шкільну освіту онлайн та перейти на дистанційне навчання
Ще нещодавно ніхто не знав про існування онлайн-шкіл, проте тепер цей напрямок активно розвивається. “Школа через інтернет” дійсно спрощує життя не лише дітям, а і їх батькам. Лише уявіть, більше не потрібно по ночам вирішувати тонни домашки, клеїти вироби та вчити вірші Більше вільного часу – більше варіантів для альтернативного розвитку навичок і талантів. Все що потрібно – інтернет, комп’ютер, бажання. Вчитися просто, жодних зайвих вимог, шкільної форми та зайвого офіціозу.
Також вирішується проблема комунікацій з вчителем. Жодних “натягнутих” відносин, кожному учню легше звернутися к вчителю по будь-якому питанню. Адже чати доступні 24/7. Щось не зрозуміло – можеш запитати, потрібна допомога чи порада – не соромся. Довірчі відносини між учителем і учнем – запорука спокійного і якісного навчання. А страх перед вчителем пропаде самостійно, бо всі ми в інтернеті трохи сміливіше, в 21 столітті це звичайна справа.
Якщо ви ще не читали нашу статтю про різницю у вартості навчання у звичайній та онлайн школі – читайте ТУТ. Хочете дізнатися, що таке екстернат і як на нього перейти?Переходьте за посиланням.