telegram

Дистанційне домашнє навчання в Україні

Домашнє навчання в Україні допоможе здобути знання в комфортних умовах. Отримуйте оцінки й відгуки. Відвідуйте реальні уроки онлайн. Невеликі класи, лише кілька занять на день. Уся необхідна інформація відібрана й систематизована.

Які переваги домашнього навчання в Україні?

Проходження української навчальної програми дистанційно. З урахуванням індивідуальних потреб.

Домашнє навчання в Україні дозволяє присвячувати більше часу тому, що важче дається або необхідно вивчити до іспитів. Це можливість поглибленого вивчення одного чи декількох предметів на вибір.

Детальніше обговорювати проблемні питання, консультуватися з учителями й учительками. Менше зусиль витрачайте на предмети, які засвоїти вдається швидше, знання з яких не знадобляться на екзаменах.

У дітей є можливість спробувати себе в різних видах інтелектуальної, трудової, художньо-естетичної, підприємницької чи спортивної діяльності.

В Україні є Онлайн Школа 977, єдина, де діти працюють дистанційно  в режимі реального часу на онлайн-уроках.

Навчальний заклад пропонує сформовану систему домашнього навчання для учнів 1–11 класів за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Крім цього, додаткові предмети, курси загальнокультурного розвитку на домашньому навчанні.

У нас виключно кваліфіковані спеціалісти й спеціалістки, які пройшли ретельну підготовку, якість викладання постійно перевіряємо й контролюємо. Досвідчені вчителі та вчительки, що мають вищу категорію та молоді комунікабельні й креативні, що завжди знайдуть підхід до сучасних дітей. Іноземні мови вивчайте з носіями.

Оберіть профіль навчання, контролюйте темп засвоєння навчального матеріалу. Це переваги домашнього навчання в Україні.

Що ж конкретно пропонує Онлайн Школа 977?

  • Персональний розклад.
  • Реалізація української освітньої програми.
  • Навчання екстерном в Україні для тих, хто має високий рівень підготовки й прагне швидше завершити навчання й для тих, хто “наздоганяє” програму. Навіть діти, що навчаються екстерном мають доступ до всіх необхідних навчальних матеріалів. Зручний розподіл за темами й типом допомагає швидко зорієнтуватися.
  • Навчайтеся перебуваючи в Україні та за її межами.
  • Навчальні матеріали, оцінки, офіційні докумени.
  • Пропозиції для альтернативних шкіл, організованих груп батьків (в Україні й не тільки).
  • Якщо потрібен (-на) вчитель (-лька) лише з одного чи декількох предметів, звертайтеся.
  • Літні програми для загального розвитку (формат домашнього навчання) в Україні зі Школою 977 .

Про пакети та вартість детальніше читайте за посиланням. Вас також може зацікавити стаття про перехід на дистанційне навчання або про типові проблеми, які розв’язує дистанційне навчання.

Обирайте, як і коли навчатися дистанційно в Україні. Онлайн Школа 977 забезпечує формування ключових компетентностей. Вільне володіння українською мовою, вивчення іноземних. Інноваційність, інформаційно-комунікаційна обізнаність, підприємливість та фінансова грамотність. Розуміння, як застосувати знання в житті, творче спрямування. Усе це пропонує домашнє навчання.

Дистанційна Онлайн Школа 977 – чудова альтернатива традиційним українським навчальним закладам.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також