Дистанційне домашнє навчання в Україні

166
18/06/2020
[Total: 0   Average: 0/5]

Домашнє навчання в Україні допоможе здобути знання знаходячись у комфортних умовах. Отримуйте оцінки й відгуки. Відвідуйте реальні уроки онлайн. Невеликі класи, лише кілька занять на день. Уся необхідна інформація відібрана й систематизована.

Які переваги домашнього навчання в Україні?

 • Єдина в Україні школа, де діти працюють дистанційно  в режимі реального часу на уроках.
 • Проходження української навчальної програми з урахуванням індивідуальних потреб. Навчальний заклад пропонує сформовану систему домашнього навчання для учнів 1 – 11 класів за програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Крім цього, додаткові предмети, курси загальнокультурного розвитку на домашньому навчанні.
 • У нас виключно кваліфіковані спеціалісти й спеціалістки, які пройшли ретельну підготовку, якість викладання постійно перевіряєм й контролюємо. Досвідчені вчителі та вчительки, що мають вищу категорію та молоді комунікабельні й креативні, що завжди знайдуть підхід до сучасних дітей. Іноземні мови вивчайте з носіями.
 • Домашнє навчання в Україні – можливість поглибленого вивчення одного чи декількох предметів на вибір. Дозволяє присвячувати більше часу тому, що важче дається або необхідно вивчити до іспитів. Детальніше обговорювати проблемні питання, консультуватися з учителями й учительками.
 • Менше зусиль витрачайте на предмети, які засвоїти вдається швидше, знання з яких не знадобляться на екзаменах. У дітей більше вільного часу, можливостей спробувати себе в різних видах інтелектуальної, трудової, художньо-естетичної, підприємницької чи спортивної діяльності. Це перевага домашнього навчання в Україні.

Оберіть профіль навчання, контролюйте темп засвоєння навчального матеріалу.

Що ж конкретно пропонує Онлайн Школа 977?

 • Персональний розклад.
 • Реалізація української освітньої програми.
 • Навчання екстерном в Україні для тих, хто має високий рівень підготовки й прагне швидше завершити навчання й для тих, хто “наздоганяє” програму. Навіть діти, що навчаються екстерном мають доступ до всіх необхідних навчальних матеріалів. Зручний розподіл за темами й типом допомагає швидко зорієнтуватися.
 • Навчайтеся перебуваючи в Україні та за її межами.
 • Пропозиції для альтернативних шкіл , організованих груп батьків (в Україні й не тільки).
 • Якщо потрібен (-на) вчитель (-лька) лише з одного чи декількох предметів, звертайтеся.
 • Літні програми для загального розвитку (формат домашнього навчання) в Україні зі Школою 977 .

Про пакети та вартість детальніше читайте за посиланням. Вас також може зацікавити стаття про перехід на дистанційне навчання або про типові проблеми, які розв’язує дистанційне навчання.

Обирайте, як і коли навчатися дистанційно в Україні. Дистанційна школа забезпечує формування ключових компетентностей. Вільне володіння українською мовою, вивчення іноземних. Інноваційність, інформаційно-комунікаційна обізнаність, підприємливість та фінансова грамотність. Розуміння, як застосувати знання в житті, творче спрямування. Усе це пропонує домашнє навчання. Дистанційна Онлайн Школа 977 чудова альтернатива традиційним українським навчальним закладам.

Домашнє навчання в Україні допоможе здобути знання знаходячись у комфортних умовах. Отримуйте оцінки й відгуки. Відвідуйте реальні уроки онлайн. Невеликі класи, лише кілька занять на день. Уся необхідна інформація відібрана й систематизована.