telegram

Альтернативна дистанційна школа VS традиційна

Традиційна і альтернативна дистанційна школи мають власні плюси та мінуси. Розповімо, у чому різниця, а також про офіційне навчатися в онлайн-школі.

У чому різниця: плюси та мінуси

Традиційна та дистанційна школи мають власні переваги й недоліки. Не варто думати, що онлайн-школа “програє” звичайній, бо насправді це геть не так. Не хочу сказати, що немає гарних офлайн-шкіл, але моє завдання розповісти про те, чим вигідне навчання у дистанційній альтернативній.

Альтернативна дистанційна Онлайн Школа 977

Традиційна школа

 1. Поширення коронавірусу впливає на спосіб навчання.
 2. Прив’язка до місця проживання. Не завжли зручно.
 3. Дорога до школи й назад. Можливість розвіятися, але займає час.
 4. Може бути булінг (за статистикою Unicef 67% дітей зіткнулося зі цькуванням за останні декілька місяців, 24% вважають себе жертвами й 44% ігнорують його, бо бояться). Але є система заходів для протидії.
 5. Переповнені класи.
 6. 7–8 занять на день у деяких учнів.
 7. Позитивним є те, що приміщення спеціально обладнані. От тільки не можете відрегулювати висоту стільця. А ще ці задирки на одязі через старі парти…
 8. Живе спілкування – незаперечна перевага.
 9. Безліч зошитів і важкий портфель. Домашні завдання.
 10. Навіть у звичайній школі є комп’ютерні класи для занять на інформатиці, проєктори чи телевізори для демонстрації наочних матеріалів. Але навчання в традиційній школі не залежить від технічного обладнання напряму.
 11. Якщо пропустили урок, то доведеться усе опрацьовувати без вчительських пояснень.
 12. Традиційні школи надають офіційні документи, що важливо.

Альтернативна дистанійна школа

 1. Навчання в звичному режимі незалежно від епідеміологічної ситуації.
 2. Не важливо, де ви живете, хоч би й за межами України. Це можливість не переривати навчання, коли подорожуєте.
 3. Щойно прокинулися? Не біда, навіть за декілька хвилин встигнете до уроку.
 4. Можливість уникати знущань, не піддаватися стресу. Діє система заходів боротьби з кібербулінгом та порушеннями порядку під час уроків, щоб кожна дитина почувалася у безпеці.
 5. Кількість учнів і ученицьу класах альтернативної дистанційної школи обмежена. Це важливо для оптимізації навчання.
 6. Більшість дистанційних шкіл не пропонує уроків у режимі реального часу. Це, звісно, мінус. В Україні лише одна альтернативна Онлайн Школа 977 дозволяє відвідувати онлайн-уроки за розкладом. 3–4 на день. Учням 1–11 класів. Це – плюс.
 7. Для дистанційного навчання важливо, щоб у вас був доступ до інтернету. Необхідно мати ноутбук чи комп’ютер, навушники з мікрофоном та камеру. Якщо пропустити урок у дистанційній школі з технічних причин, то на оцінку це не вплине, а відео зможете переглянути.
 8. В альтернативній школі не тратите часу на те, щоб писати в зошитах, бо і так будете мати все в гугл класах. І спина не болітиме від рюкзака. Домашні завдання в Онлайн Школі 977 тільки в 1–4 класах. Надалі лише практика за бажанням.
 9. Спілкування за допомогою технічних засобів, але на уроках в альтернативній дистанційній Онлайн Школі 977 можна дійсно бачити й чути вчителів та вчительок, однокласників і однокласниць.
 10. Займаєтеся там де вам зручно. Вдома чи в будь-якому іншому місці. Самі визначаєте, як організувати власний простір. Рекомендації теж отримуєте.
 11. Є записи уроків, навіть якщо вам не вдалося на них прийти.
 12. Є альтернативні дистанційні школи, що мають ліцензії, як Онлайн Школа 977. Вони можуть надавати офіційні табелі та свідоцтва, як і традиційні школи.

Що вважаєте плюсом, а що мінусом, залежить від вас. Але сподіваємося, що змогли переконати: навчання в альтернативній дистанційній школі може бути анітрохи не гіршим, ніж у традиційній. Деколи навіть більше спрощує ваше життя. А якщо хочете онлайн-уроків у режимі реального часу, то альтернативна дистанційна Онлайн Школа 977 для вас.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також