telegram

Вступ до школи

Як першачкам почати навчатися в школі? Коли можна вступити до 1 класу?  Які документи необхідно подати? Чи можна зробити це дистанційно? Як будуть проходити уроки? Чи можливе навчання російською мовою в молодшій школі? Скільки питань – стільки й відповідей!

Вступ до 1 класу – відповідальний крок. З цього починається шкільне життя дитини, тому так важливо, щоб її особистість формувалася в дружній атмосфері, в оточенні кваліфікованих людей, що готові допомогти та підтримати. В Онлайн Школі 977 безпека та якість навчання, мотивація й увага до вашого чада передусім.

Вступ, Онлайн Школа 977

То як же першачкам вступити до першого класу та чому саме в Онлайн Школу 977?

У зв’язку з коронавірусом традиційні школи перейшли на дистанційне навчання 2020 року тимчасво. Досі є багато суперечок щодо початку навчання. Дистанційно? В класах, але кількість дітей обмежена? А можливо, змішане навчання? Про це детальніше розповімо пізніше.

Остаточної відповіді немає, але ж дітям потрібно вчитися! Невже доведеться відкладати вступ до 1 класу?

Забудьте про всі клопоти з українською дистанційною Онлайн Школою 977 й будьте певні, що ваша дитина здобуває знання, оформлена в школі офіційно. Якісне дистанційне навчання, ненав’язливий контроль, чіткий розклад, урахуванням ваших потреб та інтересів.

Будьте впевнені, що дитина навчиться читати й писати, вмітиме рахувати. Відвідуватиме інші уроки. Здобуватиме знання за програмою Міністерства освіти і науки України.

Школа 977 пропонує різні варіанти навчання: можете пройти програму пришвидшено (1+2 клас), більше уваги приділяти самостійній роботі, але отримувати коментарі до виконаних завдань. Або відвідувати уроки в режимі реального часу та займатися разом із однолітками. Відповідати на запитання, виконувати завдання на віртуальній дошці уже починаючи з 1 класу.

Під час зарахування до 1 класу конкурсів чи заходів для перевірки знань і компетентностей дистанційна школа не проводить. Вступити на навчання може кожна дитина.

Коли вступити до 1 класу?  

Будь-коли. Можете оформити дитину в 1 клас у Онлайн Школу 977 до початку нового навчального року або перевести з іншої школи вже після першого вересня. Ви можете зробити це вже зараз.

Якщо не хочете оформлювати дитину в Школу 977, але бажаєте відвідувати уроки, то це теж можливо. Вступ до 1 класу дуже простий.

1 клас, Онлайн Школа 977

Які документи необхідно подати для вступу до 1 класу?

  • Копія свідоцтва про народження дитини (завірена “згідно з оригіналом” та підписана).
  • Копія паспорта когось із батьків (хто підписує заяву та договір, завірена “згідно з оригіналом” та підписана).
  • Медична довідка 086-о (довідка Руф’є) датована поточним роком, але не раніше травня місяця (оригінал або копія завірена “згідно з оригіналом” та підписана).

Чи можна подати документи для вступу  до 1 класу дистанційно?

Щоб подати документи на вступ до 1 класу чи будь-якого іншого, ви можете приїхати в офіс Онлайн Школи 977 особисто або надіслати їх електронною поштою  ([email protected]).

Присутність дитини не є обов’язковою.

Як будуть проходити уроки?

Спершу на уроках має бути хтось із батьків. Далі діти працюють самостійно.

Постійний доступ до гугл класів, де є матеріали уроків, записи, відео та презентації. Виконані завдання можна прикріпити як файл, документ чи фото й надісли.

На онлайн-уроках вчительський контроль дозволяє правильно розпоряджатися часом і розвивати навички читання, говоріння, письма та інші.

Використовуйте камеру та мікрофон для спілкування. Пишіть у чаті. Отримуйте відповіді на запитання. Детальніше про уроки в Онлайн Школі 977 за посиланням.

1 клас, Онлайн Школа 977

Чи можливе навчання російською мовою для учнів 1 класу?

Онлайн Школа 977 пропонує для учнів молодшої школи заняття українською та російською мовами. Дбаємо про ваш комфорт.

Почніть шкільне життя з Онлайн Школою 977. Безпека, якість, зручність, творчий підхід та врахування індивідуальних особливостей дітей полегшать вступ до 1 класу.  Регулюйте темп навчання й виконуйте завдання в зручний час.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також