telegram

ЗНО-2022 скасували

ЗНО-2022 не буде

Сергій Шкарлет розповів, що рішення про скасування ЗНО, яке нещодавно було винесено на обговорення, уже прийняли. 
Про те, що пробного не буде, стало відомо ще раніше.
Абітурієнти вже коментують дописи в соціальних мережах і погоджуються, що готуватися до іспитів у підвалі геть незручно. Та навряд чи вчити матеріал не доведеться взагалі.

Ще 28 лютого 2022 року Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ про внесення зміни до Календарного плану проведення та організації Зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Тоді вирішили, що реєстрація учасників ЗНО-2022 триватиме довше, ніж планували, до 9 квітня, тепер же стало відомо, що разово тестування не буде взагалі.

Відповідно й приймання до закладів вищої освіти зміниться й почнеться пізніше. Міністр освіти і науки відразу повідомив, що університети не будуть проводити іспити самостійно, щоб не виникло можливості корупції. Система вступу наразі на етапі розробки.

ЗНО, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

Навчання в умовах війни

25 лютого прозвучала заява: «Інформую, що з метою забезпечення всіх учасників освітнього процесу сьогодні надіслано листа керівникам департаментів (управлінь) освіти та науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та керівникам установ професійної вищої та вищої освіти з рекомендацією щодо припинення освітнього процесу у всіх навчальних закладах та оголошеннях канікул на два тижні».
 
Двотижневі канікули в школах майже закінчилися. Постає питання: як далі?
 
Діти мають право на освіту, але в ситуації, коли є загроза життю, все інше відходить на другий план.
Навчання в окремих регіонах України просто неможливе, в більшості областей повітряна тривога звучить не раз на день. Та й там, де зараз спокійніше, хто гарантуватиме безпеку дітей, якщо вони підуть до шкіл?
 

МОН рекомендує організовувати після канікул роботу навчальних закладів залежно від ситуації:

  •  тимчасове призупинення освітнього процесу;
  •  організація освітнього процесу за дистанційною формою навчання або використання її елементів.
 
Куди діватися дітям, що переїхали?
 
Евакуйовані з інших областей можуть долучитися до навчання у школі за місцем тимчасового проживання. Ми також запрошуємо в ОНЛАЙН ШКОЛУ 977.
 
Якщо інтернет нестабільний чи його немає взагалі?
 
Варто зосередитися на психологічній підтримці дітей.
«По завершенні воєнного стану такі учні зможуть у звичайних, спокійних та безпечних умовах надолужити пропущене. Для них буде виділено додатковий час на освоєння навчального матеріалу та організовано спеціальну допомогу. Рекомендації щодо цього Міністерством вже розробляються», — повідомив Сергій Шкарлет.
 
Усе буде Україна!
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також