telegram

Як підготується до НМТ (ЗНО) з історії України, які теми подивитися

Підготується до НМТ з історії України: як і коли?

Як підготується до НМТ (ЗНО) з історії України

Головне правило підготовки до НМТ (ЗНО): “Чим раніше ви почнете готуватися, тим краще”. Також важливо пам’ятати, що історія України – це один із основних предметів для здачі. Тож готуватися варто ґрунтовно.

Для початку влаштуйте себе тестове тестування, щоб визначити свій нинішній рівень. Для цього можна використати будь-який тест НМТ з історії України минулого року. Обов’язково враховуйте час виконання та кількість правильних відповідей. Порівнюємо отриманий результат та бажаний бал.

Після цього варто братися до роботи самому чи звернутися до репетитора із запитом: коли потрібно розпочати підготовку до НМТ (ЗНО)

Як готується

Мета підготовки до НМТ (ЗНО) з історії України — це вивчити та запам’ятати дати історичних подій, а також їх послідовність та взаємозалежність подій між собою. Зараз в інтернеті можна знайти величезну кількість тренажерів, пробних тестів, проходячи які можна суттєво покращити свої знання. Чим більше часу ви приділятимете цьому, тим краще.

НМТ, ЗНО, історія, Школа 977

Які теми подивитись

 • Україна у роки Першої світової війни;
 • Початок Української революції;
 • Розгортання російської революції. Боротьба відновлення державності;
 • встановлення комуністичного тоталітарного режиму України;
 • Твердження більшовицького тоталітарного режиму в Україні;
 • Західноукраїнські землі у міжвоєнний період;
 • Україна під час Другої світової війни;
 • Україна у перші повоєнні роки;
 • Україна в умовах десталінізації;
 • Україна у період загострення кризи радянської системи;
 • Відновлення незалежності України;
 • Становлення України як незалежної держави;
 • Створення нової України.
 • Коли починати готується

Якщо вас цікавить це питання, то підготовка до блоку НМТ (ЗНО) з історії України має розпочатися завтра чи якнайшвидше. Робити це все одно доведеться, але що пізніше, то важче. Багатьом буде складно у будь-якому випадку. Потрібно тверезо розуміти, що на високі бали за місяць підготовки розраховувати не доведеться, бо чудес не буває. Неможливо за рік довести до високого рівня те, що мало поступово поступати в мозок за останні 5–6 років по 4 години на тиждень. Але за старанної роботи є шанс освоїти потрібний мінімум. Для цього найкраще звернутися до професіонала – репетитора, який оптимізує роботу підготовки до НМТ (ЗНО) з історії України на повну.

Як вибрати репетитора чи репетиторку

Завжди краще мати кілька варіантів репетиторів, щоб був вибір. Ви можете поговорити з кандидатами телефоном або онлайн, що дозволить скласти першу думку про рівень та відповідність вашим вимогам.

Дізнайтеся про освіту, додаткові курси, семінари, досвід роботи. Не бійтеся взяти у нього контакти учнів минулих років, якщо вони не проти. Попросіть репетитора пояснити будь-яку тему, яка входить до програми НМТ (ЗНО) з історії України. Оцініть, як він пояснює, чи ви його розумієте.

Розкажіть, що ви хочете отримати від занять з репетитором. Переконайтеся, що людина вас почула й готова допомогти.

До речі, у професіонала завжди одна ціна. Вона не залежить від мети занять (підготовка до НМТ (ЗНО) чи просто підтягнуті знання). Хороший репетитор має напрацьовану базу занять, матеріалів та використовує її в потрібний момент.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також