telegram

Відповіді на питання, які Ви повинні задавати.

Досвід навчання в школі є у всіх. А хтось вираховував Коефіцієнт Корисної Дії шкільного навчання? Хтось колись підраховував об’єм непотрібного навчального матеріалу, який ніколи після школи вже не знадобиться?
Якщо підрахувати, очевидною буде відповідь на найпоширеніше батьківське питання до #онлайн-школи:
– Чи не шкодить знанням і навичкам моєї дитини менша кількість навчальних годин у класі?
Відповідь проста: беремо кількість годин, які дитина проводить у школі, віднімаємо дорогу, перерви, усі заплановані і спонтанні організаційні і виховничі моменти школи. Потім ділимо на кількість учнів у класі і вираховуємо: скільки часу витрачає вчитель на конкретно Вашу дитину.
Порівнюємо з дистанційним навчанням. І маємо море вільного часу у дитини, та сконцентровану увагу вчителя, яку #онлайншкола спрямовує на вашу дитину. Вільний час, що залишається батьки спрямовують на здоров’я, спорт, розвиток чи подорожі. В залежності від цілей ми знаєм таких, хто робить цікаві проекти, знімається в кіно, готується до конкурсів та олімпіад. І тих хто просто гарно живе.
– Чи є у дистанційній школі домашні завдання?
Обов’язково! Неможна закріпити навички, якщо не відпрацювати певну кількість повторень. Спортсмені це розуміють. Діти, що навчаються в #дистанційній школі багато займаються самостійно. Там, де знання можна опанувати самотужки, постійний нагляд вчителя не потрібен.
Школа “Проект 977” тут відрізняється тим від інших дистанційних шкіл тим, що в нас навчання побудоване, як і в звичайних школах, на базі щоденних уроків в режиміі реального часу, просто уроки проводяться онлайн,
– А як бути з тим, що діти не завжди виконують домашку?
Ми впроваджуємо такий підхід, що роблять і сучасні загальні школи. По-перше, потрібно признати на рівні вчителів, що домашку винокують не всі діти. По-друге, вчителям дається установка перебудувати уроки так, щоб домашка була цікава, де тільки можна це зробити. По-трете, контролювати постійно, На відміну від процесів в звичайній школі, де зошит учня буде переглянуто вчителем пару разів за семестр, в онлайн-школі “Проект 977” вчитель перевіряє домашнєзавдання щотижднево.
– Чи потрібно батькам більше займатись з дітьми?
Усім батькам, які відповідальні за долю і майбутнє дітей, потрібно займатись їх навчанням та вихованням. Батькам, які звикли в усьому покладатись тільки на вчителя, буде некомфортно в дистанційній школі.
Що до нашої системи, ми намагаємося максимально разгузити батьків, Двічі на місяць, або по запиту частіше, батьки отримують звіти на власний емаіл про стан справ учня: на яких уроках був відсутній, на скільки відсотків виконав домашнє завдання, як працював на уроці, на скільки балів поки виходить в семестр. Якщо у батьків виникають питання, чи сумніви, зв’язок завди відкритий і з вчителями і з адміністраторами, а токож записи уроків до їх послуг.
Сама організація робочого процесу, часу дитини, контроль за виконанням завдань – все це в онлайн-школі “Проект 977” вбудовано в систему роботи адміністраторів школи з дітьми, але ми постійно інформуємо батьків про результати іх дітей, радимося що до навантаження чи якихось виховничих моментів. А за тим, що дитина читає, чим захоплюється – все це покладається на батьків, як і в звичайному навчальному закладі.
– З чого починати навчання у дистанційній школі?
Дистанційна школа – це звичайна школа, тож для початку потрібно перейти з вашої школи, в якій ви навчаєтеся зараз, до дистанційної школи. Дистанціна освіта є цілком легальна система навчання і регулюється в Україні Положенням про дистанційне навчання.
Важлива деталь: Деякі дистанційнй школи пропонують і перехід і паралельне навчання як в звичайній так і в дистанційній школі. Онлайн школа “Проект 977” (сайт 977.com.ua977.com.ua) не потребує переводу документів. В нас можна навчатися навіть, якзо ви вже зареєстровані в іншій дистанційній школі України і вас приваюлює те, що ваша дитина тут будет мати постійну увагу викладача, навчатися з однокласниками в онлайн-класі в режимі реального часу.
Сучасну програму школи, за дослідженнями, можливо пройти за 7 навчальних років, а не 11 чи 12.
Найпростіше тим родинам, чиї діти починають навчання вже з першого класа не в загальній школі, а в альтернативнії системі. Додам, не можна казати, що всі державні школи – пагані. У таких дітей немає шкільного досвіду, Дітям і батькам, що прийшли із загальноосвітньої системи, спочатку буде дивно, що на навчання у дистанційній школі витрачається менше часу. Це правило і гарно відстроєного процесу і відсутності затрат часу на специфічні предмети, таки як, наприклад, малювання, основи здоров’я, музика чи креслення.
– А якщо є сумніви, чи варто переходити на онлайн-навчання?
Ми радимо спочатку спробувати. Завжди існує можливість обрати Пробний урок, або Пробні два тижні занять у відповідному онлайн-класі. Ми орієнтуємося на високу якість сервісу і зацікавлені, щоб і дитина і батьки приходячи до нас могли сказати будь кому, що їм до вподоби така дистанційна школа і такє відношення до них.
Якщо Ваш особистий шкільний досвід не відпускає, а ви бачете, що дитині треба переходити на альтернативне навчання: вашу дитину ображають, цькують, є затяжний конфлікт з однолітками чи вчителем, або рівень школи не відповідає вашим стандартам – все одно залишається кілька варіантів.
  • неічого не міняти;

  • перейти в іншу школу;

  • спробувати дистанційне навчання на протязі 2 тижднів;

  • перейти на дистанційне навчання на якийсь час і потім вирішити, як бути далі;

  • скористатись онлайн-репетитором з певних предметів і приміряти, чи готова Ваша дитина працювати в такому режимі.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 4]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також