telegram

ШКОЛА 977: цілі, цінності, ідеї

Останні кілька років кількість онлайн-шкіл різко росте, однак знайти якісне дистанційне навчання в Україні досить складно. Онлайн-навчання в школі потребує великої самоорганізації, цілеспрямованості та зацікавленості, як дітей, так і самих вчителів. Вчителі ШКОЛИ 977 володіють усіма цими якостями, а ще вмінням розвинути їх у своїх учнях. 

Якщо деякі школи зі застарілим підходом вбивають в дітях бажання вчитись, то мета нашої школи навчити дітей не просто “зубрити” предмети, а мислити, вміти організовувати свій час і ставити пріоритети. Без останнього, наприклад, практично неможливо було б проходити дистанційне навчання екстерном, а наші учні це роблять, і роблять успішно. 

Навіть наша назва ШКОЛА 977 говорить сама за себе: вона утворилась як аналог з американським номером служби порятунку 911. Бо наша онлайн-школа працює як служба порятунку від застарілих методів навчання, несправедливого відношення чи оцінювання.

ШКОЛА 977 цілі, цінності, ідеї

Якщо говорити про основні цінності нашої дистанційної школи, то можна виділити такі, як: Свобода, Індивідуалізм, Порядок. У ШКОЛІ 977 ми цінуємо час наших дітей, заохочуємо їх до свободи думки, допомагаємо їм розвивати мислення й власні погляди; вчителі в нас виступають не лише в ролі викладачів, але й в ролі наставників, друзів, які можуть направити, підтримати, не критикувати дитину, а підказувати їй, як діяти, коли це буде потрібно.

Батькам наших учнів ми можемо гарантувати порядок у навчанні їх дітей: якщо за ними слідкують наші вчителі, то батьків інформують і постійно тримають у курсі успішності їх дитини наші адміністратори. 

Віддати свою дитину на навчання у нашу дистанційну ШКОЛУ 977 найкраще рішення, яке ви можете прийняти цього літа перед початком наступного навчального року. 

Зацікавились, але у вас ще залишилися запитання? Тоді ви можете написати нам, і наші працівники обов’язково з вами зв’яжуться. А також ви можете більш детально почитати про різні пакети онлайн-навчання, яке пропонує наша школа, на сайті.

Три місяці літа пролетять непомітно, тому краще вже зараз обрати найкращий варіант дистанційного навчання для вашої дитини й зі спокійним серцем чекати початку наступного навчального року. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також