telegram

Дистанційне навчання. Як обрати школу? З чого почати?

Дистанційна школа не така вже й нова форма набуття знань, як може здатись на перший погляд. Прообразом сучасної онлайн-школи було так зване кореспондентське навчання, яке виникло з появою поштового зв’язку. Навчальні матеріали дистанційна школа надсилала поштою. Учні їх прочитували, виконували прикладені завдання і відсилали назад педагогам. Перший у світі університет, де основною формою було дистанційне навчання, відкритий у Великобританії в 1969 році. Заочна освіта у вишах перша ластівка системного альтернативного навчання у нашій країні.

Домашнє чи дистанційне навчання також існувало для талановитих дітей: музикантів, спортсменів, учасників міжнародних олімпіад, дітей дипломатів чи бізнесменів.

Українські батьки, поїздивши за кордон, подумали: якщо в США та Європі домашнє навчання є нормою і закріплено законодавчо, чому б не застосувати наявну в світі систему для шкільної дистанційної освіти у нас, адже сучасні технології цілком це дозволяють.

Що потрібно для того, аби вчитись дистанційно?

Щоб отримати онлайн-освіту, не витрачаючи час, засоби, кошти і нерви на традиційну школу, вас потрібно:
Знайти якісний освітній проект (наприклад, дистанційна школа “Проект 977”), який дасть вашій дитині початкову, базову та повну середню освіту.

Перевірити документи, які пропонує дистанційна школа по закінченню навчання. Це має бути атестат державного зразка.

Ознайомитись з навчальними програмами, за якими працює онлайн-школа та порівняти їх з вимогами МОН.

Вникнути у специфіку навчального процесу в альтернативній школі (відвідати онлайн-класи, освоїти пропоновані інструменти).

Почитати чи послухати відгуки батьків про особливості навчання в альтернативній школі та рівень освіти, який вона дає.

Поспілкуватись з директором онлайн-школи, відвідати відкриті онлайн-збори.

Поцікавитись “вишеньками на тортик”: послугами репетиторів, додатковими заняттями, участю у конкурсах, цікавими шкільними проектами тощо.

Хороша онлайн-школа запропонує вам масу переваг:
Нові інтерактивні форми, на яких будується дистанційне навчання,

Свободу від стандартного шкільного диктату і пресингу,

Істотне заощадження часу,

Інший рівень мотивації та самомотивації,

Персональне спілкування,

Тонке розуміння типу мислення і обдарування дитини.

Чого онлайн-освіта не зробить:
Не виховає Вашу дитину замість Вас,

Не вирішить проблем зі здоров’ям Вашої дитини,

Не замінить Вашої присутності і ролі в освіті.

Якщо Ви готові відповідально займатись дитиною, перехід на дистанційне навчання хороший варіант. Особливо, коли дітки маленькі, відстають з якогось предмета, слабенькі і часто хворіють. Дистанційна онлайн-школа дасть можливість підтягнути навчання, зміцніти.

Є ще така річ: учителі в альтернативній школі це гувернанти. Вони виявляють і розвивають таланти саме Вашої дитини, чого у традиційній школі дуже мало. альтернативна школа може бути й тимчасовим заходом, поки дитина подолає труднощі. І часто так буває, що у школу повертається вже зовсім інший учень – упевнений у своїх знаннях. Завоювати авторитет однолітків йому значно легше.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також