telegram

Дистанційне навчання: освіта онлайн

Дистанційне навчання – це сукупність інформаційних технологій і методів навчання, які дозволяють дітям здобувати освіту поза межами навчальних закладів. Відмінність дистанційної освіти від заочної полягає у використанні синхронного режиму – у цьому режимі учні та учениці працюють спільно з педагогічним персоналом закладу. Вони використовують засоби зв’язку та технологічні рішення в режимі реального часу, дотримуються плану, визначеного навчальним закладом.

Юридично дистанційна освіта регулюється окремою постановою МОН про дистанційне навчання у вищих навчальних закладах. Її часто використовують приватні заклади з міркувань взаємної зручності.

Основними особливостями дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія в процесі навчання, виділення часу на самостійне опанування матеріалу, консультаційна підтримка в процесі навчання. 

Дистанційна освіта має багато як переваг, так і недоліків

Недоліками дистанційної освіти є необхідність надійного технічного оснащення, переформатування окремих методик і тем, удосконалення методичного забезпечення, перепідготовка викладачів та набуття нових знань і педагогічних навичок, які будуть втрачені за відсутності візуальної роботи в дистанційному режимі. Послаблюється емоційно-психологічне спілкування з учасниками навчального процесу.

У той час вона дозволяє легше використовувати інтерактивні технології, розв’язує проблему відстані та транспорту, усуває чинник затримки переходу на навчальні курси, спрощує залучення фахівців, спеціалістів або викладачів на заміну, які фізично віддалені. Полегшує пошук інформації та її збереження. Онлайн-курси та лекції доступні в будь-який час. Можна поєднувати навчання в різних школах. Можна охопити більше. Дистанційне навчання дає вам можливість слухати вебінари та виконувати завдання у зручний для вас час.

Дистанційне навчання освіта онлайн, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

Перехід на дистанційне навчання

Для переходу на дистанційне навчання в школі необхідно звернутися до адміністрації вашого навчального закладу та дізнатися про можливості переходу на дистанційну форму. Якщо ви є батьком або опікуном учня, то можете взяти участь у процесі переведення своєї дитини на дистанційне навчання. Ви можете самостійно обрати інший, саме дистанційний заклад, де буде більше можливостей. Наприклад, буде не лише план, а й дистанційні уроки, власний графік. Індивідуальний підхід.

Деякі онлайн-школи дають дуже багато завдань, через що учням може бути складно виконувати вимоги курсу. Проте є способи оминути ці проблеми. Обговорюйте з друзями, працюйте парами або групами з однокласниками та однокласниками в дистанційній школі.  Так впораєтеся швидше й запам’ятаєте краще. Інші використовують програми соціальних мереж під час навчальних занять, щоб бути в курсі шкільних новин та спілкуватися з іншими учнями та вчителями.

Отже, онлайн-навчання:

  • Доступне кожному, незалежно від того, де він живе. Дозволяє навчатися з будь-якого місця у будь-який час.
  • Пропонує гнучкий графік та нові засоби й методи роботи.
  • Забезпечує високоякісну освіту та дозволяє комунікувати з професіоналами та однолітками.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також