telegram

Дистанційна освіта та онлайн-школи

Учні в традиційних класах часто не отримують такої особистої уваги, як діти в онлайн-класах. Проводячи більше часу з наставником, дистанційники можуть розвинути навіть кращі навички розв’язання проблем і спілкування. 

Це справді так усупереч поширеній теорії про те, що соціалізуватися в дистанційній школі важко. Хибність такої думки найкраще доводять випускники онлайн-шкіл України, які не просто легко знаходять спільну мову з іншими, а й стають успішними завдяки правильно вибудованій комунікації та власним умінням.

Якщо дитина замкнена, сором’язлива, має проблеми у спілкування, то саме дистанційна школа забезпечить плавне входження в колектив без зайвого стресу, а особливо, коли вже є негативний досвід в іншій школі.

Вибір школи: дистанційне навчання

На нашу думку, серед кількох видів дистанційного навчання, представлених на українському освітньому ринку, “живі” курси є найкращим форматом. В онлайн-школі учні можуть щодня зустрічатися з вчителями різних предметів і мають можливість поспілкуватися з ними на уроці.

Цей метод навчання не варіативний і вимагає систематичної присутності та загального графіка, адже вчитель працює з дітьми щодня, але саме він найефективніший.

Якщо вас не цікавлять документи, то вибір великий. Придивіться до закладів, які здатні забезпечити ваші потреби якнайкраще. Тут орієнтуватися потрібно на задатки, інтереси, можливості дитини та відповідність їм школи.

Ціни теж найрізноманітніші, тож варто придивитися до різних шкіл та порівняти, які послуги входять в оплату. Якщо ж ви помітили, що різні заклади пропонують однакові послуги, але в одному ціни розумні, є знижки, а в іншому, ну, просто космічні, то навіщо переплачувати? 

В одній школі може бути декілька пакетів навчання залежно від набору послуг, які вам потрібні: перевірки, уроки онлайн, записи чи просто матеріали й контрольні тестування.

Гарантії від закладу, рекомендації та відгуки теж важливі. Щоправда, деколи розрекламовані школи, про які чуєте чи не на кожному кроці, перевантажені й не особливо переймаються потребами окремих клієнтів, орієнтуючись на вже чинну систему роботу. Реклама ж не гарантує якості. 

Нові заклади, що тільки формуються можуть бути нестабільними й не забезпечувати злагоджену роботу. Найкращими є школи з досвідом роботи не менше 3 років. 

Якщо потрібні документи про навчання, то не кожна школа підійде. Обирайте з повною версією ліцензії, правом провадження освітньої діяльності в Україні у сфері базової та повної загальної середньої освіти для 111 класів. Тоді матимете табелі. Ліцензія надає право видачі свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти в Україні. Як в “ОНЛАЙН ШКОЛІ 977”.

Навчальний матеріал побудовано відповідно до програм МОН України.  Якщо приєднуєтеся посеред навчального року, у вас не повинно виникнути проблем із невідповідністю матеріалу, що вивчала дитина раніше. Ще краще, якщо зможете бачити матеріали за попередні уроки (хоч декілька), щоб зорієнтуватися, на якому етапі ви.

Просіть демодоступ чи пробні уроки, а вже тоді обирайте найкраще.

Дистанційна освіта та онлайн-школи, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

Дистанційна освіта сьогодення

Ви повинні зрозуміти, що таке онлайн-навчання в наш час. Дистанційна освіта – це форма викладання та навчання, що відбувається на відстані, але не обов’язково означає, що дитина працює виключно самостійно чи що батькам доведеться займатися програмою й підбором матеріалів замість школи. Кібершколи сьогодні покликані значно полегшувати життя людей.

Онлайн-освіта не значить, що дитина відокремлена від вчителів та однокласників і однокласниць. Зате рівень шкідливого впливу таки значно менший. Легше забезпечити гнучкість дистанційної освіти та зручність перебування в інтернеті. Це дозволяє людям навчатися де завгодно.

Дистанційка включає інструктора, який працює віддалено за допомогою різних носіїв, таких як відео- чи аудіофайли.

Існує два основні види дистанційної освіти: відкритий і закритий формат. 

Школа відкритого формату дозволяє учням і ученицям з усього світу подати заявку на місце в її навчальній програмі. 

Школа закритого формату обмежує приймання.

Онлайн-школи також відомі як електронне навчання або кібершколи здатні забезпечувати різні потреби батьків та дітей і дозволяють пройти програму та отримати документи навіть тоді, коли не відвідуєте школу фізично.

Сьогодні дистанційна освіта та онлайн-школи стають все більш популярними.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також