telegram

Як почнеться навчальний рік

Шкільна форма й бантики чи піжама та ноутбук? Діти підуть до школи чи продовжать навчання дистанційно? Як зрозуміти, до чого ж нам готуватися?

Дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Діти таки підуть до школи

З першого вересня навчання в традиційних школах почнеться у звичному режимі. Діти зможуть відвідувати школу, як і до карантину, але все буде залежати від епідеміологічної ситуації.

Як тоді дотримуватися дистанції? Можливо, вже чули гіпотезу: навчання у дві зміни. Її відкидаємо відразу.

Фактично неможливо. Оплата вчительської праці залежить від кількості вичитаних годин. Те, скільки в класі дітей на це ніяк не впливає. Тож зрозуміло, що навчання в дві зміни не буде. На цьому наголосила заступниця Міністра освіти та науки України Любомира Мандзій.

Стоп фейк, Онлайн Школа 977

Якщо діти ходитимуть до школи, то певних незручностей не уникнути.

Дотримуватися дистанції в переповнених класах непросто.

Звичним стане вимірювання температури перед початок занять. І що робити, якщо раптом вона вища, ніж норма? Повертатися. Батькам забирати дітей та проходити обстеження. Вчителям і вчителькам не можна буде проводити уроки, а тому доведеться терміново знаходити заміну. Навіть звучить не дуже. Але це важливо для безпеки.

У вересні відбудеться коригувальне навчання

Через те, що школи не були готові до карантину, переходу на дистанційне навчання, учні сприймали цей час як відпочинок… Аж доки на них не посипалася купа завдань, з якими не встигали впоратися. Щоб переконатися, що немає прогалин у знаннях, потрібна перевірка. Коригувальне навчання дасть можливість з’ясувати, який матеріал діти засвоїли дистанційно, чи потрібно додатково виділити час для вивчення окремих тем. Так пояснила Мандзій в одному з інтерв’ю.

Ймовірність того, що діти продовжать дистанційно навчатися

Дистанційне навчання дійсно може повноцінно замінити традиційне, навіть має певні переваги, це підтверджують професійні дистанційні школи, наприклад Онлайн Школа 977. Але в ній процес дистанційного викладання налаштований уже давно. Навчальний заклад п’ятий рік пропонує послуги. Та звичайні школи до цього ще не призвичаїлися.

Сергій Бабак, голова комітету Ради з питань освіти і науки, стверджує, що Україна не готова до дистанційного навчання. Він же додає, що саме воно може бути виходом із ситуації.

Багато хто незадоволений різким переходом на дистанційне навчання. Не бачить результатів. Не має з ким залишити дитину.

Особливо багато питань виникає в батьків майбутніх першокласників. Знайомство з учителями та вчительками, однокласниками й однокласницями, перші враження від школи. Як усе відбуватиметься? Можемо з упевненістю сказати про Онлайн Школу 977, читайте за посиланням.

Якщо захворюваність буде високою, то дистанційного навчання не уникнути.

Зробіть його комфортним! Онлайн Школа 977 має ліцензію, видає документи державного зразка. Вам не потрібно перейматися про те, як почнеться навчальний рік, ми впевнені на 100%.

Уроки в режимі реального часу з вчителями та вчительками (унікальна пропозиція), постійні консультації, доступ до матеріалів. Тільки декілька уроків на день і ніяких домашніх завдань до ночі.

Сучасні методи, перевірені техніки, ігрові засоби для того, щоб навчання не було “сухим” та нудним. Можливість соціалізації та самореалізації. Екстернат, домашнє (сімейне) навчання теж доступні.

Дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Змішане навчання

Поєднання звичайного і дистанційного. Усе буде залежати від ситуацій в конкретному місці.

Ще одна гіпотеза – поділ за предметами, коли окремі уроки дистанційно.

Діти повинні піти до школи. Спілкування є важливим у житті школярів та школярок. Віддалене навчання його обмежує. Наразі Онлайн Школа 977 єдиний дистанційний заклад в Україні, де дійсно можна бачити й чути вчителів та вчительок і однолітків щоуроку. Також переписуватися в чаті чи за допомогою коментарів і відповідей.

То як же зрозуміти звичайне чи дистанційне?

Запропоновано поділ на 4 зони. Їх можна відстежувати на інтерактивній мапі, варто зважати на постійні оновлення:

Зони, смайлики, Онлайн Школа 977
  • зелена – звичайне;
  • жовта – змішане;
  • оранжева – змішане;
  • червона – дистанційне навчання.

Почніть новий навчальний рік упевнено. Вивчайте те, що дійсно корисно, цікавтеся додатковими пропозиціями. За яким би сценарієм розвитку не почалося навчання з першого вересня, дистанційна Онлайн Школа 977 відкриває для вас нові можливості.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *