telegram

Контрольні роботи й ДПА дистанційно

Контрольна робота у звичайній школі – це завжди тривога й переживання. Хочеш знайти зручніше місце, щоб ніхто не відволікав і ніщо не заважало. А як же пишуть контрольні й ДПА в дистанційній школі?

Значення контрольних робіт

Контрольна робота – це важливий елемент процесу навчання. Вона показує рівень знань учнів та учениць, дає зрозуміти, чи засвоїли вони програму.

Для вчителів і вчительок  це показник, що дозволяє налаштувати процес викладання. Щось потрібно повторити, щось проаналізувати. Також відразу видно, хто постарався й підвищив результат. 

Для дітей контрольна робота є можливістю зрозуміти, чи важкою для них була тема, чи достатньо вони доклали зусиль. Можливо, доведеться більше часу приділяти окремим предметам, щоб надалі показати, на що здатні. Або ж навпаки, отримати похвалу за старання та плідну роботу. Можна й “нагородити” себе, якщо постаралися.

Контрольні є обов’язковими, не важливо: в дистанційній школі чи традиційній ви навчаєтеся.

Контрольні роботи, Онлайн Школа 977

Контрольные в традиционной школе

Класом проходить паніка, коли вчитель або вчителька оголошує контрольну роботу. Особливо, якщо часу для підготовки небагато. Часто всі контрольні й самостійні припадають на один тиждень. Здається, що вибухне голова.

А ще цей контроль, коли за тобою невідривно спостерігають: чи не списуєш, чи не підглядаєш. Так хочеш почуватися комфортно, щоб можна було зосередитися.

На відміну від дистанційної школи, в традиційну обов’язково потрібно приходити. Виконувати роботу в оточенні однокласників і однокласниць у чіткий термін. А перескласти, якщо не вдалося з першого разу, не вийде.

Контрольні роботи в Онлайн Школі 977

Працюйте вдома, самі вирішуйте, як вам буде зручніше. Не потрібно після кожної теми писати контрольну. Лише чотири рази на рік, про них знате заздалегідь. А для екстернів – ще менше. Але на виконання контрольної в дистанційній школі теж чіткий термін, хоча й більше часу.

Окремі роботи виконуєте тоді, коли вам зручно впродовж визначеного терміну. Тобто ви в дистанційній школі можете вирішити, за що взятися спершу: математику чи історію. Розподіляти власні сили, щоб повторити матеріал та написати тест.

Автоматична перевірка завдань покаже результат відразу.

Будьте готові, що семестрову та річну контрольну доводиться виконувати за розкладом із увімкненими камерами та мікрофонами. Так гарантуємо, що всі в однакових умовах, результат буде об’єктивним.

Перевагою контрольних у дистанційній школі є те, що їх можна перескласти. Якщо не вдалося прийти першого разу або не сподобалася оцінка, виконайте другий варіант в інший час.

ДПА, Онлайн Школа 977

ДПА онлайн в дистанційній школі

Онлайн Школа 977 дає можливість учням та ученицям 9-х класів складати ДПА дистанційно, якщо не хочете приїздити до школи. Самі обираєте, як зручніше вам, реальні обидва варіанти. 

Зазвичай, навіть дистанційні школи вимагають, щоб випускники і випускниці приїздили. Це не завжди зручно, особливо, якщо школа в іншому місті. Або ви часто подорожуєте, живете за кордоном.

Школа 977 дозволяє вчитися дистанційно та навіть ДПА виконувати онлайн. Вдома, не переймаючись і не панікуючи. Щоб отримати свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, скласти його потрібно обов’язково. Дистанційна Школа 977 гарантує вам офіційні документи, як і будь-яка звичайна.

Обов’язково ввімкнені камери й мікрофони, щоб було видно, як працюєте, чути, що ніхто вам не заважає та не підказує.

Скористатися іншими засобами в дистанційній школі не вдасться. Усе буде записано на відео. Тож не розраховуйте, що ДПА в дистанційній школі – можливість схитрувати. Зате уникнути зайвого стресу і не витратити час та кошти на дорогу просто.

Більше про навчання в Онлайн Школі 977 читайте за посиланням.

Контрольні роботи та ДПА можна скласти дистанційно. Школа 977 робить це реальністю, щоб вам було зручно.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також