Дистанційна школа – варіанти та вартість навчання


Дистанційна ШКОЛА 977 пропонує різні варіанти навчання за різну вартість. Ви можете обрати той, що найкраще підійде саме Вам. Працювати дитині із вчителями чи займатися самостійно. Відвідувати онлайн-уроки чи опрацьовувати навчальні матеріали, що пропонує Онлайн школа 977 – стільки можливостей.

Які конкретно варіанти навчання пропонує дистанційна Школа 977, яка їх вартість?

Дистанційне самостійне навчання за пакетом “Учень”

Пакет “Учень” –  це можливість навчатися самостійно за графіком зручним саме для вас, використовуючи навчальні матеріали нашої школи, постійно консультуючись із вчителями у чатах, виконуючи тести. Чітка система допоможе не втратити навики, результати не погіршаться до кінця семестру, бо діти будуть працювати під постійним, але ненав’язливим наглядом. Вивчати можна один  або усі предмети як учень чи учениця нашої школи, або навіть без оформлення в Онлайн Школі 977, продовжуючи навчання в звичайній (діти отримують оцінки, офіційні документи).

Пакет підійде, якщо батьки не можуть чи не хочуть працювати з дитиною. Учні бачать матеріали до тем (сторінки з підручників, презентації, навчальні відео та записи уроків, які можуть переглядати. Залишаючи коментарі, можуть з’ясувати спірні питання, складні моменти). Біг тести є обов’язковою формою в дистанційній школі, показують рівень засвоєння матеріалу. Будь-який зручний для вас час, яке завгодно місце! Вчителі постійно на зв’язку).

Учні, що не оформлені в Школі 977 у травні не навчатимуться, здаватимуть контрольні у власних школах, а наші продовжать працювати дистанційно.

Новий погляд на навчання. Опис та вартість пакету “Учень” ТУТ.

Навчання з вчителем за пакетом “Учень преміальний” в дистанційній школі

Дитина буде навчатися на онлайн-уроці з учителем та класом у режимі вебінару. На онлайн-уроці учні спілкуються з вчителем, ставлять запитання та вирішують завдання, працюють на віртуальній дошці. Проходять регулярні тестування, консультуються з вчителями. Навчатися в дистанційній школі можна з одного або з усіх предметів.

Бачити й чути вчителів та одне одного легко, якщо є камера і мікрофон. Чат допоможе, якщо не хочете, щоб хтось вас бачив, але прагнете висловитися. 

Учні, що навчаються в дистанційній школі, мають постійний доступ до матеріалів. Практика не є обов’язковою, але допоможе проявити творчий підхід. Фото виконаного завдання, скрін або посилання легко прикріпити. Вчителі перевірять і прокоментують.

Опис та вартість пакету “Учень преміальний” ТУТ.

Окрім сімейної форми навчання, є екстерна

Контрольний Біг тест показує, чи засвоїли діти навчальну програму.

Опис та вартість пакету ТУТ.

Навчання для учнів альтернативних шкіл / організованих груп батьків (вартість 40006000)

Невеликі школи, навчальні заклади про общинах деколи потребують вчителів. Ми допоможемо. Дітей навчатимуть кваліфіковані спеціалісти (з усіх предметів чи окремих).

Опис та вартість пакету “Учень преміальний” ТУТ.

Індивідуальні онлайн-заняття з репетиторами

Репетиторські заняття в дистанційній школі проходять онлайн з усіх шкільних предметів. Вивчати можна різні іноземні мови. Також наші репетитори готують учнів до ЗНО. Дитина навчається за персональним розкладом у зручному темпі, репетитор пояснює проблемні теми та проводить постійний контроль знань. Ви можете змінити розклад, якщо виникне потреба

ТУТ більше інформації про репетирорські заняття в Онлайн Школі 977.

Онлайн Школа 977 пропонує багато цікавого. Українська, англійська, французька, німецька, польська, навіть китайська мови. ЛІТНЄ ЧИТАННЯ. Консультації ПСИХОЛОГА теж можливі в дистанційній школі.

Спершу можете обрати ПРОБНИЙ УРОК, ПРОБНІ ЗАНЯТТЯ, вони дозволять збагнути, чи Вам підходить дистанційна освіта.

Заповнюйте ФОРМУ та переходьте на дистанційне навчання в Школу 977 вже зараз. Варіантів навчання в дистанційній Школі 977 достатньо, обирайте найкращий для Вашої дитини та Вас. Ми, звичайно, допоможемо та проконсультуємо телефоном,  в чаті на сайті.

Дистанційна ШКОЛА 977 пропонує різні варіанти навчання за різну вартість. Ви можете обрати той, що найкраще підійде саме Вам.