Про нас

– Вітаємо! –

Приємно, що ви вирішили з нами познайомитися.

Проект 977 – дистанційна онлайн школа. Наша назва з’явилася в США, там є національний номер служби порятунку 9-1-1, а службою порятунку в навчанні стало онлайн навчання 9-7-7.

Все що робиться в Проект 977 – перевірено на власному досвіді. І навіть більше – на власних дітях. Ми підготуємо до реальності вашу дитину. Досвід навчання в нашій школі дає можливість вміло користуватися інформацією, розвинути самоорганізацію і дисципліну, застосовувати отримані знання на практиці.

– Унікально –

Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Проект 977 залишається першим і єдиним навчальним закладом в Україні, який веде онлайн уроки в режимі реального часу.

– по-справжньому ведемо уроки онлайн;

– проводимо контрольні та презентації;

– діти пишуть на електронній дошці, спілкуються один з одним і з учителем;

– є розклад занять і ненав’язливий контроль;

– все це працює онлайн.

– Офіційно –

Віддаючи дітей просто на навчання, ви можете

  • оформитися в будь-який інший державної або приватній школі за своїм бажанням, а навчатися на онлайн уроках у нас.
  • просто пройти офіційне оформлення у нас.

Дистанційне навчання в загальноосвітніх школах має на увазі, що учень після закінчення отримує табель і атестат. Онлайн школа Проект 977, як загальноосвітня школа видає документи державного зразка.

– Стандарт –

Наші дітки навчаються в справжніх онлайн класах разом з викладачем та однокласниками. Потім ці записи викладаються в індивідуальних кабінетах, так що – не пропустити. Також, як і в інших онлайн школах, в кабінетах викладені додаткові відео, текстові та аудіо-матеріали, там же отримують і здають завдання.
У нас є ті, хто не можуть приходити на онлайн заняття. Вони займаються в пакеті “слухач”, і в індивідуальних кабінетах дивляться записи онлайн уроків, всі матеріали, працюють з учителями.
Всі закінчують 11 класів, отримують державні табеля і атестати, встигають займатися своїм розвитком, спортом, балетом, музикою або вже заробляють гроші, подорожують з батьками.

– Відповідальність –

У нашій школі працюють виключно професіонали-вчителі, яких ми відбираємо, проводимо з ними пробні уроки і постійно розвиваємо. Наші викладачі проводить вебінари, онлайн-уроки кожен день, навчають молодь, люблять дітей і з радістю допомагають на їх шляху навчання. Зараз наші учні можуть отримати кваліфіковану допомогу в дистанційному викладанні, будь-то зовсім малюки або це підготовка уроків для середньої школи або ЗНО.

З нами можна розвивати потрібні для дитини напряму і не витрачати час на класні години, збір грошей на штори або неважливі уроки.

Ми вважаємо, що відстань для навчання не має значення.